Běloruský pohár má na programu první zápasy semifinálové fáze a já se blíže podívám na utkání, ve kterém na sebe narazí Slavia Mozyr a BATE Borisov. Domácí Slavia zatím prožívá dobrý vstup do nového ročníku a po úspěšně zvládnutém čtvrtfinále poháru předvádí slušné výkony i v Vysšaja lize.

O víkendu si dokonce vyšlápla na favorizovaný Brest, který dokázala na jeho hřišti obrat o všechny tři body a přivezla nečekanou výhru 1:2. Postup do semifinále pak Slavii zajistily dvě výhry nad pro letošní sezónu druholigovým Dnyapro.

BATE mělo ve čtvrtfinále těžšího protivníka. Dinamo Minsk předvedlo slušný výkon, ale v obou zápasech bylo vždy o jednu branku horší. Rozjezd ligové soutěže byl od celku aspirujícího na titul jedna velká blamáž! Nejprve porážka na hřišti Energetik-BGU a následně další neúspěch právě na hřišti Slavie Mozyr. BATE v tomto utkání podlehlo 2:1 a litovat mohlo především neproměněných šancí. V posledním ligovém kole si trochu vylepšilo renomé, když na domácím hřišti porazilo Rukh Brest. Výsledek 1:0 neodpovídá příliš dění na hrací ploše (dvě neuznané branky pro BATE) a poměr střel na branku byl 9:2.

I když je Slavia momentálně na koni, nevěřím, že dokáže na běloruské poměry takový velkoklub jako je BATE porazit dvakrát za krátkou dobu. Svěřenci trenéra Kirilla se zlepšují zápas od zápasu a šanci na finále poháru si nebudou chtít nechat protéct mezi prsty. BATE v tomto zápase potvrdí sílu svého kádru a odveze si výhru. Kurz na vítězství BATE Borisov je 2.05.

Leicester si odveze všechny body z Brightonu

Anglickou Premier League čeká tento víkend třinácté kolo a já jsem si vybrala zápas mezi Brightonem a Leicesterem. Domácí Brighton se drží na jedenácté příčce v tabulce, když dokázal nasbírat patnáct bodů. Vcelku produktivní útok sráží děravá obrana, která inkasovala již sedmnáctkrát. Leicester

Číst článek »

Vedete si při sázení statistiky?

Možná se mi teď budete smát, ale já si myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, tedy alespoň pokud chcete být úspěšným sázkařem. Vedete si sázkařský deník? Jak jsem již několikrát psala, ve sportu se často historie opakuje a každá poznámka může být užitečná. V téhle době je to jednoduché, můžete využívat moderní technologie a vše si založit do počítače. Já jsem ještě před nedávnem psala své postřehy ze sportu na papír. Moc takových lidí asi neznáte, ale

Číst článek o sázení »