Tentokrát jsem vůbec nepřemýšlela a pro VIP analýzu mám jasno během minuty. Vybrala jsem si zápas Dynamo České Budějovice vs. FC Viktoria Plzeň, kde v krásném kurzu 2.60 sázím, že domácí tým nedá branku. Tomuto tipu opravdu hodně věřím a nebojím se přidat výhru hostujícího celku.

Plzeň se konečně zvedla a třikrát za sebou vyhrála. Zahájila tak stíhací jízdu za první Slavií a v tomto kole má také o motivaci postaráno. Když vyhraje, dotáhne se na Slavii, může si vychutnat nedělní derby a doufat, že na Spartě sešívaní ztratí. Co se týče zápasu Dynamo České Budějovice vs. FC Viktoria Plzeň, úplně s jistotou volím tip 2. Jelikož je kurz 1.70 a někomu by nemusel být dostačující, vybrala jsem i sázku, že domácí tým nedá gól.

Prvním důvodem k těmto sázkám je, že se kvalita týmů nedá vůbec porovnávat. Navíc se nechal nesmyslně vykartovat Sivok v Ostravě, což je pro Budějovice velká ztráta a jen těžko se bude lepit. Tím druhým je motivace, kterou jsem již rozebrala výše. Čisté dvojce věřím opravdu hodně, pro VIP analýzu doporučuji tip, že domácí nedají branku v kurzu 2.60.

Sázka na vstřelené branky v prvním poločase

V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »